Turbosport

Zabýváme se prodejem a opravami turbodmychadel pro všechna osobní a lehká užitková vozidla. Dále provozujeme autoservis, kde je možné u nás veškerá zakoupená turbodmychadla profesionálně montovat.

Prodáváme nová turbodmychadla pouze jako originální produkty jednotlivých výrobců stejné kvality jako O.E.M. PART (náhradní díly zakoupené v autorizovaných servisech), avšak za mnohem příznivější ceny.

V našich repasovaných turbodmychadlech používáme pouze originální náhradní díly, a v případě jejich nedostupnosti produkty dodavatele z UK srovnatelné kvality. V žádném případě v nich nenajdete produkty podřadné kvality z Číny apod.

Vyvíjíme a prodáváme turbodmychadla pro sportovní použití, máme dlouholeté zkušenosti především s TDI motory koncernu VW (VW, Škoda, Audi, Seat).

Disponujeme veškerým technologickým vybavením, potřebným ke kvalitně odvedené práci při opravách turbodmychadel. A to včetně moderního vyvažovacího stroje CEMB, na kterém lze precizně vyvažovat kompletní středové uzly až do 200 000 ot.

Dnes nabízí v ČR služby v oblasti oprav turbodmychadel velká řada firem, ale potřebnou technologií jich disponuje jen malá část – určitě by na jejich spočítání stále stačily prsty jedné ruky, proto si velmi dobře rozmyslete kde zakoupíte/opravíte Vaše turbodmychadlo, zda-li se Vám vyplatí ušetřit pár set korun a riskovat např. zkaženou dovolenou, následný odtah a opravu za desetitisíce. Takto poučený zákazník pak šíří mýtus, že repasované turbo = špatné turbo, ale my Vás přesvědčíme o opaku.

Naším cílem je spojit v myslích našich zákazníků firmu Turbosport především s kvalitou, spolehlivostí a férovým jednáním a to vše pokud možno za přijatelnou cenu.

Na spolupráci se těší team fy TURBOSPORT.