Tuning motoru

Výkonová rezerva turbodmychadla na sériovém motoru bývá zpravidla 10-20%  a ve většině případech je prvním limitujícím faktorem při dalším nárůstu výkonu motoru.


Ani špičková chiptuningová firma nedokáže obelstít fyzikální zákony, proto o kvalitě provedeného chiptuningu nerozhoduje jen slibovaný finální výkon motoru, ale především dlouhodobě bezporuchový provoz. Při nezodpovědně provedené úpravě je většinou právě turbodmychadlo prvním poškozeným dílem motoru, proto si dobře rozmyslete komu svěřujete úpravu Vašeho vozu.

Po montáži vhodně zvoleného turbodmychadla  (příp. ještě dalších komponent motoru) lze dále bezpečně pokračovat v ladění motoru k vyšším výkonům.

V tomto směru máme velmi bohaté zkušenosti s oblíbenými TDI motoru koncernu VW, již několik let vyvíjíme vlastní turbodmychadla, která jsou tvrdě testována např. i ve vytrvalostních odvětvích motorsportu a prokazují zde svoji výkonnost a dlouhodobou spolehlivost. Z motoru 1,9TDI PD lze dnes dosahovat výkon přez 300HP.

Veškeré deklarované výkony nabízených turbodmychadel byly opakovaně ověřeny na válcových zkušebnách  pro měření výkonu motoru.

Turbodmychadla jsou navrhována s přihlédnutím k co nejmenším možným úpravám při výměně za původní sériové, v nižších výkonových řadách jsou většinou bez jakýchkoliv úprav.

Skladem držíme veškeré náhradní díly, tzn. že v případě poruchy je možná okamžitá oprava.

Konkrétní nabídku naleznete v našem e-shopu, sekce tuning.

 

Na turbodmychadla ze sekce tuning jsou podmínky držení záruční doby následující:

6 měsíců v případě, že bude provádět SW úpravu řídící jednotky (chiptuning) náš partner

12 měsíců v případě, že montáž bude provedena v naší provozovně + SW úpravu provede náš partner.