Novinky

18.8.2015

Přijmeme nového kolegu

Do našeho pracovního kolektivu hladáme uchazeče jehož hlavní pracovní náplní bude rozebírání turbodmychadel a obsluha pískovací kabiny. Později možný profesní růst. Pracovní doba po-pá 7-12 13-16hod, mzda dle dohody a pracovních výsledků. Manuální zručnost, spolehlivost, technické myšlení.

Více informací na tel čísle 728707707

 

3.12.2014

Po důkladném testovaní a sbírání zkušeností si Vám dovolujeme nabídnout možnost použití nové generace kompresorových kol turbodmychadel ve Vašem voze.vylepsena kola 2

Stručná charakteristika:

Design:

-          vývoj a simulace za použití nejnovějších 3D CAD software, aplikace technologií jako je „ Extended Tip“ – rozšíření kola, to vše umožňuje výrazné zvýšení hmotnostního toku vzduchu kompresorovým kolem a zároveň potlačení surgovaní při stejných rozměrech ale nižší hmotnosti než mělo původní kolo. Lze tak dosahovat stejného výkonu motoru za použití menšího, lehčího a rychlejšího turbodmychadla.

vylepšená kola

Materiál:

-          slitina hliníku série A2000, vyznačující se vysokou pevností, avšak nižší hmotností než původní materiál odlitku kola, dovoluje při shodných rozměrech kola hmotnostní úsporu až 15%, což positivně ovlivňuje reakce turbodmychadla na sešlápnutí plynového pedálu.

vylepšená kola váha

Výroba:

-          finální zpracování je zajišťováno třískovým obráběním na moderních, 5tiosých, vysoce přesných CNC strojích. Oproti konvenční výrobě odléváním je dosaženo vysoké přesnosti a jakosti povrchu, a tím také splněny požadované aerodynamické a mechanické vlastnosti kola.

Použití:

-          tato kompresorová kola lze použít jako přímou přesnou náhradu za původní díl bez jakékoliv další úpravy turbodmychadla, ale jejich plného potenciálu lze využít hlavně při stavbě hybridních turbodmychadel.
-          v současnosti jsme schopni nabídnout tuto náhradu za více jak 1500 typů kol všech hlavních producentů turbodmychadel – Garrett, KKK (B-W), Mitsubishi, Toyota, Holset a další
-          cenové navýšení při použití tohoto typu kol u námi dodaných repasovaných* nebo nových* turbodmychadel začíná od 1500,- Kč bez DPH. Konkrétní možnosti a cenovou nabídku Vám rádi sdělíme na dotaz.

vylepšená kola 3

* cenový rozdíl, spočívající pouze v záměně běžné kompresorové kolo vs. kolo nové generace, můžeme garantovat pouze u námi dodaných repasovaných turbodmychadel a nebo u nových originálních turbodmychadel. V žádném případě se to nevztahuje na použitá, nebo repasovaná turbodmychadla dodaná od jiného dodavatele, protože z důvodu garance funkčnosti je třeba provést celou řadu technologických úkonů, které cenu výrazně navýší.

 

14.11.2013

Vysoký výkon, tichý provoz a dlouhá životnost

Tyto vlastnosti turbodmychadla lze zaručit pouze za předpokladu precizního vyvážení jeho rotoru v celém spektru pracovních otáček. Nevyvážené turbo = časovaná bomba ve vašem voze.

Naším cílem je držet se na špici kvality v oblasti služeb spojených s opravami turbodmychadel a jsme si vědomi stále se zvyšujících technologických nároků na jejich opravy. Proto jsme v roce 2013 provedli vysoké investice do našeho technolgického vybavení.

Tou největší bylo zakoupení vysokorychlostního vyvažovacího stroje, novinkou roku 2013 od leadera ve výrobě těchto zařízení ve světovém měřítku. Vysoká přesnost měření, pokrytí téměř všech typů CHRA, ale především rozsah měření až do 300 000 ot/min činí toto zařízení špičkou ve svém oboru. V rámci ČR jsme v součastné době jediní, kdo je schopen kontrolovat rotor turbodmychadla v takovém rozsahu.

 

3.5.2013

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuálně již dostatečnému pokrytí náhradními díly turbodmychadel s elektronickou regulací jsme spustili opravy i těchto typů turbodmychadel. Zakoupili jsme diagnostické zařízení, kterým je možné kontrolovat, kalibrovat a resetovat všechny  běžně rozšířené elektronické actuatory (Hella, VDO,  Mitsubishi).

Elektronická regulace Ford Mondeo

Opravujeme i actuátory snad s největším výskytem závad: Turbodmychadlo Garrett 728680, aplikace Ford Mondeo 2,0 TDCi. Pro bližší informace nás prosím kontaktujte.

elektronika

 

1.1.2012

Všem přejeme úspěšný a pohodový rok 2012.

 

10.10.2011

Nabízíme test vstřikovačů common rail!

Zakoupili jsme vlastní testovací zařízení, na kterém lze provést test všech běžně rozšířených vstřikovačů CR (i piezo), vstřikovače lze i kódovat. Součástí testu je samozřejmě protokol o stavu vstřikovače.

V krátké době bude možnost vstřikovače opravovat.

 

22.12.2010

Všem svým stávajícím i budoucím zákazníkům přejeme pohodové prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v roce 2011.

 

Ve dnech 23.12. a 27-31. 12. bude provozovna uzavřena, po telefonické dohodě na tel. 728763770 je možný odběr turbodmychadel ze skladových zásob.

 

25.09.2010

Vážení zákazníci,

pro velký zájem jsem rozšířili nabídku o sekci tuning, časem dojde ještě k dalšímu rozšíření.

Před zakoupením tohoto zboží si prosím důkladně prostudujte záruční podmínky.

 

12.08.2010

Vážení zákazníci,

aktuálně vykoupíme následující turbodmychadla (i totálně havarovaná):

454191-3,5,8 (Audi, Škoda, VW 2,5 V6 TDI)

713673, 720855, 716216, 712078, 721021 (Audi, Seat, Škoda, VW 1,9TDI 66, 74, 81, 85, 96, 110 KW)

454191 (BMW 3,0d)

VJ32 (Mazda 2,0d)

28.06.2010
Vážení zákazníci,
od 19. do 30. července bude probíhat celofiremní dovolená, proto nebude možné vyhovět vašim požadavkům, předem se omlouváme za případné komplikace.

28.06.2010
Vážení zákazníci,
spouštíme zcela novou webovou prezentaci, jejíž hlavní změnou je vytvoření e-shopu, kde máte možnost nakupovat 24hod denně z pohodlí domova. V průběhu následujících dní budeme postupně přidávat nové položky do katalogu včetně fotografií.

Veškeré zde zakoupené zboží lze odborně namontovat v prostorách naší provozovny, ale je vždy nutné se předem telefonicky objednat.
V případě, že budete montáž provádět sami, nebo ji svěříte jinému servisu, čtěte prosím podrobně vypracované montážní pokyny, ušetříme si tím vzájemně nepříjemná jednání při řešení reklamací.

Věříme, že tato změna bude pro vás přínosem.